Kapat

9.02.2015 İstanbul At Yarışı Tahminleri ve Bülteni YAYINDA

9 Şubat At Yarışı Tahminleri ve Altılı Ganyan Tahminleri Yayında.

1.AYAK: İlk defa bu mesafeye çıkacak olmasına rağmen orjin, performans ve güç faktörleriyle mesafe ayırt etmeyecek gibi görünen ŞAHİN TEPESİ çok ön planda duruyor. Bir sıkıntı yaşaması durumunda formda ekürinin safkanı SİBİRYALI soğuk havada sibirya soğuklarını ilk ayaktan hissettirebilir. Burada kendini bulamayan tek isim bence İLGİLGE. Sanki performansı çok yukarıları çıkacakmış gibi görünüyor ama bir türlü o çıtayı atlayamadı, yinede bu mesafede iyi bir beklemeyle sonuç elde edebilir. Son olarak mesafe dezavantajı gibi görünsede S. KAYA ile bu açığını giderecek olan GÖKKALE kendine şans yaratabilir…

2.AYAK: İlk yarışında güzel eşgalini belli eden MEHMET BERK daha da geliştirdiği formu ile bu kez kazanabilir. Her yarışında kazanacakmış görüntüsü veren NUŞANINOĞLU bu kez kolay görüntüsünü 1.likle süsleyebilir. Son yarışında çok etkili sprintiyle dikkat çeken ÜLKÜHAN bu kez sprint mesafesini ayarlayabilirse rakiplerini avlayabilir..

3.AYAK: Son yarışlarında pırıl pırıl bir görüntü sergileyen çok formda safkan ZUHAT seriye bağlayacak gibi görünüyor. Ben hat trick yapmasını bekliyorum.. Uzun bir ara veren PRINCESS FONIA‘nın kalitesi malum ama bir yarış sonra tabiki her yarışın favorilerinden biri olacaktır…

4.AYAK: Geldik 5 atlı ve işin içinden çıkılmayacak bir koşuya.Kim nasıl bir taktik uygulayacak merak ediyorum yada kim kimi rakip görerek koşacak, fazla riske gerek yok biz rahat yarış izleyerek keyfimize bakalım, onlar düşünsün…HEPSİ..

5.AYAK: Evet riskse risk yapacak bir şey yok heyecanı sadece start verilince yaşayacağız gözlerimizi kapatıp 3-4 boy geç çıksa bile şükredeceğiz.. Kimden bahsettiğim açıkca belli YALNIZEFE..

6.AYAK: Handikap 16 koşu her zaman olduğu gibi yine karakolluk!! Performanslar, kilo farkları, jokey tercihleri ..11. Kafamda yarışı koşturduğumda, çok süratli gidecek yarışta ben bu kilo ile STELİNA‘nın mutlaka yarışta adını duyuracağını düşünüyorum. Kaliteli isim HEIWA IWA‘da yarışta etkili olacaktır. Formda safkan BAHATHER seriyi sürdürebilir tek dezavantajı bence yarışın kalabalık olması ve yer sıkıntısı çekebileceği. Daha sonra ise LABZERRIN, UNCLE ve DUTY STRIKER şanslı olabilir ..

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1.3.2.4

2.AYAK: 3.4.7

3.AYAK: 3 / 1

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK:

6.AYAK: 11.10.6.3.14.9