Kapat

9 Ağustos 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

9 Ağustos 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Inter Turku – Haka
Mariehamn deplasmanında savunması pek iyi gözükmeyen, Furuholm’un pasif kaldığı hücumda ise beceri noksanlığı çeken Inter Turku, sezonun ikinci yenilgisini almış oldu fakat Helsinki ve Kups’un da berabere kaldığı bir hafta için çok da hayıflanmaları gerekmiyor.

Haka hâlâ galip gelebilmiş değil. Takımı alt ligde fırtınalar estiren Teemu Tainio’nun koltuğu iyiden iyiye sallanıyor. Bu maç ipleri daha da gerebilir zira benim favorim Inter Turku.

Mjallby – AIK Solna
AIK’te kötü performans sonrası takımı şampiyon yapan Norling ile yollar ayrıldı ancak gösterilen performansta pek bir değişim olduğu söylenemez. Elfsborg’a da 2-1 kaybettiler ve kötü gidişatları sürdü. Yeni hoca Grzelak’ın o maçın ardından yaptığı ‘iyi bir takıma sahip değiliz’ açıklaması da aslında birçok şeyin özeti.

Tam hazır olmayan bazı değerli isimlerin durumu da handikap. Mjallby 6 maçtır galip gelemiyor olsa da AIK’in buhranlı sürecinden faydalanabilecek, oyun ezberi iyi derecede olan bir takım. Kaybetmezler.