Kapat

9 Ağustos 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

9 Ağustos 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Sochi – Ural
Sochi, lige ikide birle başlasa da Avrupa’da başarılı maçlar çıkarttı. Inter Bakü’yü iki maçta da mağlup ederek tur atlamışlardı. Ural ise sezona savunmada birçok savunma hatası yaparak başladı ve iki maçta dört gol yedi. Volga karşısında da öne geçmelerine rağmen skoru tutmayı başaramadılar. Ben bu maçta Sochi’nin galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.

Ingolstadt – Erzgebirge Aue
Almanya 2. Ligi’nin iki ekibi, Almanya Kupası’nda da karşı karşıya gelecek. Zorlu bir mücadele olacaktır zira iki takım da sezonun erken döneminde kupaya veda etmek istemiyor. Taraf tercihi için zor bir karşılaşma olduğunu düşünüyorum. Karşılıklı gol var, kuponlarımızda yer bulabilir.

Nordsjælland – Odense
Nordsjaelland, üç maçta topladığı dört puanla beraber sezona pek iyi başlayamadı. Üç maçta yedikleri iki gol savunmada fena olmadıklarını gösteriyor. Hücumda biraz vites arttırmaları gerekiyor. Odense, savunmada rakibine nazaran daha yumuşak kaldı. Gollü bir karşılaşma izleyebiliriz. Her iki ekipten de skor bekliyorum.


Gil Vicente – Boavista
Her iki takım da bu sezonki ilk maçlarına çıkacak. Sezon başlarında takımlar kamp yorgunluğunda olur ve savunmaların konsantrasyon problemi fazladır. Ancak bundan daha önemlisi henüz takımların hücum seçenekleri tam anlamıyla oturmamış olur. Bu karşılaşmada çok fazla gol olmasını beklemiyorum. 2.5 gol barajı aşılamayacaktır.