Kapat

9 Ağustos 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

9 Ağustos 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Gzira United – Wolfsberg
Gzira deplasmanda herkesi şaşırtarak güçlü rakibinin sahasından beraberlikle ayrılabildi. Wolfsberger bu sezon çok büyük sıkıntılarla başladı. Ligde üç maçta hala galibiyet alamadı ve maç performansları ciddi derecede kötü gözüküyor.

Bence ikinci maçta da Gzira savunmasını ön planda tutup kontralarla Wolfsberger’i avlamaya çalışacaktır. O nedenle ilk yarıda gol sayısının birin üstünde olmasını beklemiyorum.

Sturm Graz – Dinamo Kiev
Sturm Graz ilk maçta kontralarla oldukça fazla pozisyon buldu fakat son vuruşlardaki şanssızlıkları sebebiyle 1-0 mağlup oldu. Dinamo Kiev ilk maçta Fenerbahçe maçına benzer bir performans sergiledi fakat golü bulmaları onları bu maçta rahatlattı.

Sturm Graz evinde çok yakın bir zamanda Salzburg’u yenmesi bu maç için bende bazı fikirler oluşturuyor. Bence kendi evinde maçı kazanarak en kötü ihtimalle uzatmalara götürecektir.

Zalgiris V – Bodo Glimt
Bodo Glimt ilk maçta Malmö’nün yaşadığı sıkıntıyı yaşamadı ve Zalgris’in 10 kişilik savunmasını adeta buldozer gibi ezdi geçti. Turu zaten kendi evinde almış gibi bir duruma sokan Bodo Glimt Litvanya’ya oldukça rahat gidiyor.

Zalgiris bu maçta bütün gücüyle saldıracaktır bence Bodo bu saldırının arkasından gol bulabilir. Karşılıklı gol beklediğim bir maç.