Kapat

9 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

9 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

AS Avellino 1912 – Padova
Taraflar ilk maçta yenişemedi ve 1-1’lik beraberliğe razı oldular. İkinci maç öncesinde her iki takım da öncelikle kontrollü bir oyunu tercih edecektir. Yiyecekleri bir golün telafisi çok güç olabilir. Bundan dolayı görece sakin bir karşılaşma olabilir. 2,5 gol barajının aşılamayacağını düşünüyorum.

Alessandria – US Albinoleffe
Alessandria, ilk maçta rakibini deplasmanda 2-1 mağlup etmeyi başardı ve büyük bir avantajı cebine koymuş oldu. Bu maçta skoru korumaları onlar için yeterli olabilir. Albinoleffe, skor bulmak için elinden geleni yapacaktır fakat Alessandria’nın bu karşılaşmada skoru tutacağını ve 2,5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.


Portekiz – İsrail
Portekiz, önceki yıllardan çok daha derin ve yetenekli bir kadroyla bu turnuvaya gelecek. Son Avrupa şampiyonu onlar fakat bir önceki turnuvadan daha iyi bir kadroları olduğunu söylemek mümkün. Arkada yer alan oyuncularla Cristiano Ronaldo arasında yakalanabilecek uyumla beraber turnuvada çok ileriye gidebilirler. İsrail karşısında ilk yarıdan skoru alabileceklerini düşünüyorum.


Wydad – Hassan Jdidi
Wydad için bu maç büyük önem arz ediyor. Hem eksik maçları olduğundan kazanmaları halinde zirveyi yeniden ele geçirecekler hem Raja derbisi öncesi psikolojik üstünlüğe sahip olacaklar hem de Afrika Şampiyonlar Ligi yarı finallerindeki Kaizar maçlarına daha iyi bir durumda çıkacaklar. Üstelik milli takım kampında olan Amloud, Jebran, Kaabi ve Teknaouti özel izinle takımlarına dahil edildiler. İstikrarsız Difaa’ya karşı handikaplı bir galibiyet alabilirler.