Kapat

966 Belçika – B.britanya EuroBasket 2017 Basketbol Tahminleri

Belçika üst üste 4. Kez Avrupa Şampiyonası’na katılıyor. Elemelerde önemli eksiklere rağmen kolay bir grupta yer almalarının avantajı ile 6 maçta 5 galibiyet almayı başardılar .Eddy Casteels 12 senedir takımın başında. Lojeski gibi değerli bir skorer ve yükselişte olan bir başka skorer Obasohan yok. Dizindeki operasyon sonrası Van Rossom döndü. Genç oyuncu Lecomte çıkış yapabilir. Tecrübeli Hervelle yine kadroda. De Zeeuw çok iyi bir sezon geçirdi.

Büyük Britanya, çok uzun yıllardır önemli oyunculara sahip olsa da bu oyunculardan bir arada yararlanamadığı gibi fazlasıyla bireysel yeteneğe bağlı kalmaları onları sınırlıyor. Son Avrupa Şampiyonası’na katılamadıktan sonra bu turnuvada yer alıyorlar. Avrupa’nın birçok liginde takımlarının önemli skor opsiyonu olan oyuncuları var. Keza büyük bir yetenek olarak gösterilen fakat bir türlü beklenen patlamayı yapamayan Van Oostrum’un da sezon ortasında çarpraz bağları koptuktan sonra durumu düzelse de kadroda değil.

Lawrence elemelerde takımın skor lideriydi ve Fransa liginde de öne çıktı. Fransa liginde iyi bir sezon geçiren fakat sonra sakatlanıp sezonu kapatan Hesson kadrodan kesildi. Ben Gordon gibi tecrübeli skorer de aday kadroda yer alsa da sonra takımda yer almadı. Daniel Clark takımın öne çıkan oyuncusu. Büyük Britanya hazırlık döneminin sonunda çok iyi grafik sergiledi. Belçika karşısında sürprizi zorlayabilirler. İki takımın da bazı pozisyonlarda çok net zaafları var. Hangisinin net bir şekilde ağır basacağını kestirmek zor. Sürpriz denenebilir.
Tahmin: Maç Sonucu:X

BU KARŞILAŞMANIN EN YÜKSEK ORANLARI GOLDENBAHİS CANLI BAHİS SİTESİNDE! HEMEN TIKLA VE KAYIT OL!