Kapat

966 CSKA Moskova – Milano Basketbol Tahminleri

CSKA Moskova ilk 13 maçta 12 galibiyet alarak sezona başladıktan sonra son 3 maçını kaybetti. De Colo uzun süren sakatlığı sonrası dönüş yapması da son maçlarda fayda etmedi. Geçen hafta 95 sayı ile sezonun en yüksek skorunu yediler. Teodosic’in tekrar kendini bulabileceği bir maç. 17 maç sonra Fenerbahçe karşısında sahalarında kaybetmişlerdi. Son maçlarda fazla top kaybı yapıp düşük dış şut yüzdesi ile oynadılar.

Milano son 9 maçını kaybetti. Geçen hafta Fenerbahçe karşısında iyi bir oyun sergileseler de kaybettiler. Son 7 deplasman maçını ortalama 89 sayı yiyip kaybettiler. Kalnietis formda. Hickman ritmini bulduğunda tehlike yaratıyor. Top kayıplarını azaltmaları gerekiyor. Sanders büyük ihtimalle oynamayacak. Cerella da yok.

CSKA Moskova’nın mağlubiyet serisi sonrası kendi oyun temposunu uygulayabileceği çok uygun bir rakip. İç sahada 92 sayı ortalamasına sahip CSKA Moskova’nın bu maçta 100’ü zorlayacağını ve maçın üst biteceğini tahmin ediyorum. Ayrıca ilk yarıdan CSKA’nın handikabı aşmasını bekliyorum.