Kapat

984 Yunanistan – Finlandiya EuroBasket 2017 Basketbol Tahminleri

Yunanistan’da bir değişim söz konusu olsa da halen çok değerli önemli oyunculara sahip bir takım. Fransa karşısında aldıkları mağlubiyetin ardından Slovenya önünde 12 sayı geriden gelip 8 sayı öne geçse de maçın son 5 dakikasını çok kötü oynayıp kaybettiler.

Sloukas’a çok bağlı bir hale geldiler ve onun da iyi bir maç çıkarması da yeterli olmadı. Calathes kabus gibi oynuyor. Printezis de bir önceki maçın aksine verimsizdi. Papanikolaou çok etkisiz durumda. Sloukas-Papapetrou dışında takımın geri kalanı 0/13 üçlük attı.

Ev sahibi Finlandiya’nın maçları büyük heyecana sahne oluyor. Bir önceki maçta bileğini burkan genç yıldız Markkanen son maçta oynadı ve üstün formunu sürdürdü. Polonya ile müthiş heyecana sahne olan maçı ikinci uzatmada kazandılar. Erik Murphy’nin kendini bulması önemli oldu.

Wilson son maçlarda etkisiz. Lee kötü oynuyor. Salin’in daha etkili oynaması gerekiyor. Yunanistan’da tamamlayıcı parçalar kulüp takımlarındaki rollerini burada uygulayamıyor. Yine de savunma prensiplerini takım disiplini alışkanlığından devam ettiriyorlar. Finlandiya ile sert bir maç oynayacaklarını tahmin ediyorum. Yüksek skor çıkacağını düşünmüyorum. Finlandiya’nın da son ana kadar oyunda kalmasını bekliyorum.

BU KARŞILAŞMANIN EN YÜKSEK ORANLARI GOLDENBAHİS CANLI BAHİS SİTESİNDE! HEMEN TIKLA VE KAYIT OL!