Kapat

Brescia – A. Milano Basketbol Tahminleri 19 Ocak

Euroleague’te çift maç haftasını geride bırakan Milano, dış sahada oynadığı 2 karşılaşmadan da galibiyet çıkaramadı. İstikrarsız görüntü sezon genelinde devam etti onlar adına fakat İtalya Ligi’nde durum biraz daha iyi görünüyor. İlk 4 sıra içerisinde yer alıyorlar ve bir basamak üzerinde yer alan Brescia ile deplasmanda oynayacaklar. Ev sahibi 6 maçtır kaybetmiyor. Ayrıca iç saha performansı iyi ekiplerden bir tanesi konumundalar.

Onlarda rakipleri gibi hafta içi Avrupa mesaisinde çıktılar ve bir diğer İtalyan temcilcisi Venezia karşısında 68-60’lık yenilgi aldılar. 2/18 gibi çok kötü bir 3 sayı isabet oranı vardı ki yenilginin başlıca sebepleri arasında gösterilebilir bu negatif istatistik. 2 takım içinde önemli bir karşılaşma olacak.

Ev sahibi seriye devam etmek, deplasman ekibi ise kendini ilk 2 sıraya atma hesapları yapıyor. Sert bir maç olur. 160.5 altı tercihi denenir. Taraf bahsi noktasında ise Messina ve ekibinin bir reaksiyon vermesini beklediğimden Milano’yu öne çıkarıyorum. Derin rotasyon ve bireysel oyuncu kalitesinin devreye gireceği kanaatindeyim.