Kapat

Büyükçekmece Basketbol – T.Bandırma Basketbol Tahminleri 27 Ekim

Ligin galibiyetsiz 3 takımından biri olan Büyükçekmece’de geride kalan maçlar skorerlerinin devreye giremediği ve sadece 2 yabancı oyuncu Robert Upshaw ve Andrew Andrews’un skor bulduğu maçlar olarak gözüktü.Geçen senede kadroda olan ve bu sezonun başında problemli bir sözleşme revizesi dönemi yaşanan iki ABD’li Osiris Eldridge ile Kenny Hayes geçen 4 maçlık dönemde verimli olamadı.Jeremy Saffold ise 2 maçtır kadroda dahi yok ve sakat.Andrew Andrews ise geçen hafta oynanan Anadolu Efes maçında küçük bis orun yaşamıştı ve durumu belirsiz. Ligin en kötü savunan ve en kötü hücum eden ekipleri içindeler.

Teksüt Bandırma ise hafta içinde FIBA Şampiyonlar Ligi maçında Antwerp deplasmanında yenildi. Ligde Anadolu Efes’i 15 sayı ile yenip, Beşiktaş’tan 15 sayı fark yiyecek kadar istikrarsızlar. Emanuel Terry,Ian Hummer,Rıdvan Öncel verimli isimler. Tyler Kalinoski ise skorda etkin.

Teksüt Bandırma’nın 3 deplasmanında toplamda en az 167 sayı çıkan maçlar oynanırken ortalama toplam skor 176 sayı olurken ortalama 86 sayı attılar. Büyükçekmece ise sahasında oynadığı 2 maçta da rakiplerinin 84 sayıya çıkmasına izin verdi. Bandırma Teksüt’ün belirlenen 81.5 sayı baremin üzerine çıkacağını ve kazanacağını düşünüyorum.