Kapat

CSKA Moskova – Anadolu Efes3 Basketbol Tahminleri 4 Şubat

Haftanın beklenen maçında CSKA Moskova ile Anadolu Efes karşılaşacak. CSKA Moskova, Anadolu Efes biraz ters gelen bir felsefeye sahip. Ve Itoudis bu tür avantajları kullanmayı bilen bir koç. İstanbul’daki maçta da Mike James ekstra katkısı ile maçı çalmışlardı. Sezonun en büyük MVP adayı Larkin arkasından da Mike James, en büyük MVP adayı olarak gösterildiğini de hatırlatalım. Kariyerinin en iyi dönemini geçiriyor. James’ın yanında ise son dönemde Voigtmann ve Hines önemli destek veriyor.

Anadolu Efes cephesinde ise Larkin harika performansı devam ediyor. Kızılyıldız maçında da harika başladılar ve Belgrad deplasmanın maçın sonundaki kriz anları hariç, maçın büyük bölümünde rahat bir maç çıkarttılar. Anadolu Efes’te Vasilije Micic’in sakatlıktan dönmesi olumlu fakat form tutması biraz vakit alacak. Dunston’ın da net olmamakla beraber yakın bir zamanda dönmesi bekleniyor. Çift maç haftasından sonra uzun rotasyonuna katılması bekleniyor.

Oldukça zorlu bir maç. 6.5 handikap avantajı ile Anadolu Efes tercihi ön planda. Kaybetse bile 6.5 handikapta kalabilir. Yakın bir maç bekliyorum.