Kapat

Fenerbahçe – Panathinaikos Maç Tahminleri 13 Mart 2020

Fenerbahçe, Kızılyıldız maçını kazanmasına rağmen oldukça kötü bir oyun ortaya koydu. Tecrübeli koç Zeljko Obradovic’in hamleleri ile galibiyeti almayı başardı Fenerbahçe. Fakat ardından oynanan Khimki maçında görüntü çok daha da kötüye gitti ve Khimki’nin Kızılyıldaz’dan en 2 gömlek daha yetenekli skorerlere sahip olması nedeniyle farklı bir mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Fenerbahçe’nin toparlanmasını ve tepki maçına çıkmasını bekliyorum.

Rakip Panathinaikos da Fenerbahçe gibi ve oldukça istikrarsız bir sezon geçiriyorlar. Atina’da alınan CSKA Moskova mağlubiyeti pek de kabul edilebilecek bir yenilgi olmadı. Nick Calathes 10 sayı ve 7 asistlik performansına rağmen sezonun en kötü maçlarından birini oynadı. Nick 7’de 2 ile 3lük attı. Wesley Johnson ise 5 de 0 ile oynadı ki NBA’de de şut özürlü bir oyuncu olarak tanıyoruz onu. Ayrıca Ioannis Papapetrou da yayın gerisinden 5’de 1 ile oynadı.

Herşeye rağmen Yeşiller, Fenerbahçe’den daha da formsuz gibi görünüyor. En azından CSKA maçında çok kötü gözüktüler. Fenerbahçe denenebilir.