Kapat

Fortitudo Bologna – Reggiana Basketbol Tahminleri 5 Ocak

Orta sıraları ve play-off hattının son 2-3 basamağını yakından ilgilendiren bir karşılaşma oynanacak Fortitudo Bologna ve Reggio Emilia arasında. Ev sahibinden başlamak lazım esasen konuşmaya. Harika bir iç saha performansına sahipler.

Sahalarında sadece Brescia’ya kaybettiler, kalan 6 karşılaşmayı kazandılar ve bunların 2’si; Venezia ve Olimpia Milano karşısında. Her ne kadar son 2 mücadeleden galibiyet çıkaramamış ve alışılan hücum performansının biraz uzağında da kalsalar; Pietro Aradori, Kassius Robertson ve Henry Sims gibi potansiyelli isimlere sahipler. Konuk ekip cephesinde ise 2 maçlık yenilgi serisi, iç sahada gelen Virtus Roma galibiyeti ile son buldu.

Fazla zorlandıklarını söyleyemeyiz ancak 2.Yarıda az da olsa ritim kaybetmişlerdi fakat ilk yarı oluşan 17 sayılık fark onları galibiyete taşıdı ( 96-88 ). Darius Johnson – Odom Emilia’nın öne çıkan oyuncusu. Gal Mekel ve Reggie Upshaw’da tamamlayıcı rolde iyi işler yapıyor. Skorun yüksek olmasını bekliyorum maç sonunda.

Bununla birlikte ev sahibi ekibin, kendi taraftarı önünde daha farklı ve motive bir oyun kimliğine sahip olduğunu göz önüne alarak ms 1 & üst ( 163.5 ) tercihini öneriyorum. Oran 2.15. Risk almak istemeyenler ise handikapa takılmadan ev sahibi lehine bahis deneyebilir kuponlarında. Orada da oran 1.30.