Kapat

Lunds – Malmö Maç Tahmini 27 Mart 2020

Lunds BK – Malmö Maçı İddaa Tahmini 27 Mart 2020

Lunds geçtiğimiz sezon 3.seviyedeki ligi orta sıralarda tamamladı. IFK Malmö ise bildiğimiz meşhur Malmö takımı değill tabii. Lunds’un oynadığı ligin bir altında, 4.seviyede mücadele ediyorlar. Geçtiğimiz sezon 14 takımlı ligi 12.sırada tamamlayıp düşme korkusunu yakınıdan hissettiler fakat ne var ki iki ayaklı play-out karşılaşmasında gülen taraf oldular.

Karşılaşma Lunds’un ev sahipliğinde oynanacak. İdeal kadrosundan 4-5 oyuncusunu kaybetti Lunds lâkin Malmö alt yapısı görmüş birkaç kaliteli ismin yanı sıra 2-3 iyi transfer daha yaptılar. Hazırlık süresince en dikkat çekici sorun hücumdaydı. Alt lig takımlarına karşı 2 galibiyeti 8 golle alırlarken, haricindeki daha zorlu ve denk 6 maçta hiç galip gelemediler.

Attıkları 6 gole karşılık 13 gol yemeleri de cabası. IFK Malmö de bir alt lig takımı tabii. Bu detay işimize yarayacak haliyle. IFK Malmö’nün tüm hazırlık maçları çok gollü geçti. 7 hazırlık maçında çıkan toplam gol sayısı 36! Bunun 16’sını kendileri bulurken, 20’sini kendi ağlarından çıkardılar! Acayip bir istatistik bu. As kadrodan 8-9 ismi birden gönderince yenilenen bir takım çıktı ortaya.

Kadronun önemli parçası olan isimler gittikten sonra yaptıkları hamlelerse daha ziyade alt liglerden. Uyum sürecinde oynadıkları 4-3-3 hücum futbolu da bol gollü skorlar çıkmasını sağlıyor. Lunds’un karşısında daha güçlü ve kompakt bir takım olsa çekinebilirdim ancak IFK Malmö’nün bu anlayışı onların da ekmeklerine yağ sürecektir. Hazırlık maçlarında güçlü Malmö haricindeki her rakibe karşı skor üreten IFK Malmö, Lunds ile oynacağı bu hazırlık maçında da boş geçmez. Karşılıklı Gol:Var