Kapat

Tahmingold Güvenilir mi?

 Tahminde bulunarak kazanmayı seven kişiler oyun oynama isteklerini tatmin için güvenli site bulmaya çalışmaktadır. Popüler olan iddaa oyunlarına rağbet çok olması nedeniyle bu alanda pek çok hizmet sağlayıcı bulunmaktadır. Bu nedenle hizmet sağlayan tahmingold güvenilir mi? sorusu ile site tahmin oyunları sitelerinin gerekliliklerine göre değerlendirilecektir.

Sertifikaya Sahip Olma

   İddaa sitelerinde diğer internet sitelerinde olduğu gibi bulunması gereken en büyük gerekliliklerden bir tanesi SSL sertifikasıdır. SSL Sertifikası bulunan sitenin internet ortamında güvenli olarak hizmet verdiğini göstermektedir. Bu nedenle sitelerin bu sertifikasının olması o siteyi güvenilir kılmaktadır. Tahmingold sitesinin SSL sertifikasına sahip olduğu görülmektedir.

Müşteri İletişimi

   Müşteri iletişim kanalın çokluğu, hızlı, doğru ve kesintisiz cevap vermesi de bir sitenin güvenliği olup olmamasını gösteren kriterlerdendir. Tahmingold’un müşteri iletişim hattı canlı, hızlı ve 24 saat esasına göre çözüm sağlayan müşteri temsilcileri ile hizmet vermektedir.

Kurumsal Resmi Kayıt

   Bazı tahmin siteleri farklı isimlerle hizmet vermekte ve arkasında bulunan bir firma ismine rastlanmamaktadır. Bu tip sitelere daima şüphe ile yaklaşmak en doğru davranışlardan birisi olmalıdır. Tahmingold’un kurucusu Ankara’da faaliyet gösteren bilişim firması olan Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd.Şti bulunmaktadır. Sitede bulunan vergi levhası ile de bu bilgi ispatlanmıştır. Resmi kayıtlı olan firma ve vergi mükellefi olması siteye ekstra güven duyulmasını sağlamaktadır.
 
   Tahmin oyunları oynatan bazı sitelerde para yatırmak için her seferinde farklı bir isimle ve hesap numarası ile karşılaşılabilmektedir. Tahmingold’un hesap numaraları oyun severler tarafından para yatırma veya para çekme işlemlerinde kurumsal olarak kullanılmaktadır. Bu husus sitenin güvenlik algısını güçlendirmektedir. Tahmin sitesinin güvenli olduğunu gösteren göstergeler arasında e ticaret platformuna kayıt ETBİS, kurumsal resmi mail adresi KEP, bankalar tarafından resmi firmalara verilen sanal pos sayılmaktadır.

Müşteri Yorumları

   Müşteriler tahmin oyunları esnasında bir takım hizmetlerden memnun kalmaması da gayet normaldir. Tahmingold şikayet hatlarını etkin olarak işlem yapan firmadır. Bu nedenle web ortamındaki sikayetvar.com sitesi ile yakın temasta çalışmaktadır. Tahmin oyunları için verilen ve müşteri memnuniyetini hedef alan hizmetleri birçok müşteri tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Web site adresi: https://www.tahmingold.com