Kapat

Basketbol Maç Tahminleri

Günlük olarak analiz edilen BASKETBOL MAÇ TAHMİNLERİ , EUROBASKET 2017 , NBA MAÇ TAHMİNLERİ ,YORUMLARI ,ANALİZLERİ ve BASKETBOL KUPONLARI paylaşılan sayfa.

Turkey – Spain Basketbol Tahminleri 7 Eylül

Basketbol Tahminleri

İki takım da gruptan çıkmayı garantiledi… İspanya eksik kadroyla oynamasına rağmen sürpriz Belçika maçı hariç beklentilerin üstünde performansla oynadı… Türkiye ise ilk 3 maç beklentilerin altında kaldı, sadece Belçika maçını hükmederek rahat kazandılar… Performans olarak İspanya favori çıkmayı hak etse de kadro olarak milli takımımız bana göre ağır basıyor ama Türkiye de güven veren görüntüde değil.  Türkiye’nin dişli rakibine karşı ...

Devamını Oku

Bulgaria – Belgium Basketbol Tahminleri 7 Eylül

Basketbol Tahminleri

Belçika, İspanya’yı devirerek büyük sürpriz yaparken son maçta Türkiye’ye karşı hiç varlık göstermediler. İlk 4 şansları için mutlaka bu maçı kazanmak zorundalar… Bulgaristan ise zayıf savunma performansıyla ilk 3 maçını kaybetmişti son maç Gürcistan’ı yenme başarısı göstererek umutlandı. Bu kez Dee Bost sahnedeydi +30 sayı katkısıyla galibiyette önemli pay sahibi oldu… Belçika’nın bu maç işi sıkı tutmasını bekliyorum, savunma tarafında ...

Devamını Oku

Georgia – Montenegro Basketbol Tahminleri 7 Eylül

Basketbol Tahminleri

Gürcistan sadece Türkiye maçını kazanabildi. Son maç Bulgaristan’a karşı yenilgileri hayal kırıklığı oldu. İstikrarlı performansları yok, oyun tarafında dağınık ve kopuk oynuyorlar… Karadağ ise İspanya maçı hariç beklentileri karşılayan tatminkar maçlar oynadı, bu hedef maçta da Dubljevic, Simonovic gibi tecrübeli oyuncularıyla fark yaratmak isteyeceklerdir. Karadağ’ın kazanmasını bekliyorum.

Devamını Oku

Chicago Sky – New York Basketbol Tahminleri 18 Ağustos

Basketbol Tahminleri

Chicago Sky ekibinde Ndour-Fall ile Flebich sezonu kapattılar. Pivot Yueru bu maçta da oynamayacak… New York tam kadro çıkacak… Chicago ligin en başarılı takimlarindan biri, iç sahada skorer yapıdalar, 19 iç saha maçının 14ü Üst sonuçlandı… Rakip New York deplasman maçlarında skorer yapıda… Aralarında bu sezon 3 maç oynandı 3üde yüksek skorlu geçti. Önerim 161.5 Üst.

Devamını Oku

Las Vegas A – Phoenix Basketbol Tahminleri 18 Ağustos

Basketbol Tahminleri

Las Vegas tam kadro çıkacak… Phoenix ekibinde sezon başından beri oynamayan Griner ile Nurse yok. Diggins Smith önemli eksik. Diana Taurasi oynama durumu belirsiz… Las Vegas iç saha deplasman demeden tempolu maçlarını sürdürüyor bu maçta da yüksek skor üretmelerinden yanayım, önerim Las Vegas sebepli 164.5 Üst.

Devamını Oku

Avustralya – Japonya Basketbol Tahminleri 21 Temmuz

Basketbol Tahminleri

Yarı finale çıkma mücadelesi. Avustralya savunmasıyla öne çıkarken, Japonya tempolu ve yüksek skorlu maçlarıyla öne çıktı. Acılan alt üst baremi ise Avustralya’ya göre belirlenmiş, maçın Avustralya kontrolünde geçmesi bekleniyor… En son 3 hafta önce eleme grubunda karşılaştılar, Avustralya deplasmanda 52-98 yenmişti… Avustralya’nın yine savunmaya önem vereceği bir maç beklentim var, önerim 160.5 Alt.

Devamını Oku

Was Mystics – New York Basketbol Tahminleri 21 Temmuz

Basketbol Tahminleri

Washington’da sezonu kapatan Lundquist dışında eksik yok… New York tam kadro çıkacak.. Washington Iç saha maçlarında son dönemde güven veriyor ve savunma tarafında etkililer, rakipleri ort 73 sayıda tutuyorlar… New York son dönem hayli formsuz, son 7 maçın 6’sını kaybettiler… Bu sezon aralarında 2 maç yaptılar 2 maçı da New York kazandı ve Alt sonuçlandı… Washington savunmasına güvenerek 162.5 Alt ...

Devamını Oku

Phoenix – Was Mystics Basketbol Tahminleri 14 Temmuz

Basketbol Tahminleri

Phoenix pivotsuz ve dar rotasyonla oynamaya devam ediyor. Son maç Minnesota ile 2 uzatma oynadılar ve uzun eksiklği özellikle uzatmada çok öne çıktı. Cunningham elinden geleni yapıyor, dışarıdan yüzdeli sokuyor; ama uzun değil. Mystics özellikle Delle Donne sahadayken çok tehlikeli. Onun bire birlerini ev sahibinde durduracak oyuncu göremiyorum. Yorgun ev sahibi karşısında Mystics bir adım önde.

Devamını Oku

New York – Las Vegas A. Basketbol Tahminleri 14 Temmuz

Basketbol Tahminleri

Bu iki takımın oynadığı iki maç sezonun belki de en zevkli maçlarıydı benim adıma. İlk maçta 223 sayı çıktı ve uzatmasız WNBA sayı rekoru kırıldı. Son maç Liberty inanılmaz bir geri dönüşe imza attı, ikinci yarı 70 sayı attı. Aces 34/35 serbest atış atmasa Ionescu son 1 dakikada attığı 3 üçlük ve bir basket faulle neredeyse maçı getiriyordu. Bu maçta ...

Devamını Oku